Mobil Sağlık Hizmetleri

Günümüzde iş ve çalışan yasalarında yapılan reformlar ile çalışanların sağlıkları güvence altına alınmıştır. 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler uyarınca çalışanların sağlık muayenelerinin ve taramalarının yapılması yasal bir yükümlülük halini almıştır. Kurum içi çalışanların sağlık tarama ve kayıtlarının işe başlama tarihinden itibaren kayıt altında tutulması kuruluş için oldukça büyük avantaj sağlamaktadır.

Sağlık taramalarının ve uygulamalarının zamanında yapılması oluşacak problemleri önceden görmenizi sağlayarak, gerekli önlemlerin alınması ile kuruluşunuzun sağlık alanında çözüme kavuşturulması hedeflenmelidir.

İş Güvenliği Uzmanı olarak insan sağlığına ve işinize verdiğiniz değerin farkında olarak siz değerli müşterilerimize mobil sağlık alanında hizmet vermekteyiz…

Mobil Sağlık tarama ve uygulamaları ile işinizden de sağlığınızdan da olmadan en ekonomik şekilde kurumunuz çözüme kavuşturulur.

Planlama
İnsan sağlığının önemini içselleştirmiş personelimiz ile aracı kuruluş olmadan sağlık tarama ve uygulamalarınız direk çözüme kavuşturulmaktadır. Projelendirme ile personelimiz size uygun gün ve saatte sizin yanınıza geliyor, planlarınızda engel yaşamadan mesai kayıplarının önüne geçiyoruz.

Mobil Sağlık Taraması Hizmetleri

Akciğer Grafisi
Portör Tahlilleri (Gaita Mikroskobisi, Gaita Kültürü, Burun Kültürü ve Boğaz Kültürü)
Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu
Odiometri Testi (İşitme Testi)
Solunum Fonksiyon Testi (SFT)
Göz Muayenesi (Refrakrometre İle)